LiPO - rostoucí dětské nosítko - AUTÍČKA

Neohodnoceno
 

Toto rostoucí dětské nosítko vám vyrobíme v daném designu. Do 10-14 dnů vám nosítko z vybrané látky ušijeme a pošleme! U skladových zásob již vyrobených nosítek v daném látkovém dekoru se termín dodání pohybuje v rozmení 2-3 dnů (dle skladové zásoby - na dotaz).

Dostupnost Momentálně nedostupné
Běžná cena 2 850 Kč
Ušetříte 300 Kč (–11 %)
2 550 Kč
Kód produktu 2
Kategorie Ergonomická nosítka
 

Rostoucí ergonomické nosítko LiPO je vyrobeno ze 100% bavlny, látky mají atest pro děti (tím, že děti často okusují a žužlají různé části nosítka, především pak popruhy, byla vybrána atestovaná látka).

Nosítko LiPO je plně ergonomické a především rostoucí – můžete snadno nastavovat rozsahy hlavní nosící části, kde je dítě uloženo, podle jeho aktuální fyziognomie tak, aby vždy bylo nošení zdravé. Jedná se o dětské nosítko, které se umí přizpůsobit dítěti. Velký důraz jsme při výrobě kladli také na dokonalou fixaci při nastavování a změnách tak, aby nebyl problém s neustálým posouváním rozestupů a parametrů, jak se často děje u jiných podobných nosítek. Např. nepoužíváme pro rostoucí efekt druky, které se často samovolně rozepínají a tudíž je lze chápat jako nefunkční prvek.

Šířku i výšku zádové opěrky je možné právě díky propracovanému systému stahovacích šňůr a fixačních prvků libovolně měnit (zmenšovat, zvětšovat). Toto nosítko tak můžete používat téměř od narození až do věku odpovídající maximální nosnosti nosítka (max. 20 Kg). Variabilnost nastavení velikosti nosítka oceníte i v případě, kdy má dítě na sobě více vrstev oblečení a je třeba trošku uvolnit běžně nastavené rozměry. Vše jde provést rychle a jednoduše.

Jak ramenní popruhy, tak i okraje opěrek jsou dostatečně polstrované několika vrstvami, aby bylo nošení pohodlné nejen pro rodiče (nebolela záda od zařezaných popruhů), ale aby se nezařezávaly okraje nosítka pod nožičkami dítěte. Délka popruhů se dá snadno měnit díky utahovacím bezpečnostním sponám. Ramenní popruhy se dají k sobě fixovat zákrčním pásem s oboustranně dotahovatelným systémem. Pás je možno po ramenních popruzích posouvat do potřebné polohy.

Vysoce namáhané části nosítka LiPO jsou šity důkladným dvojitým stehem a velmi exponovaná místa pak speciálně zapošita výběrovou nití.

Hlavní zádová část nosítka LiPO je zhotovena z více kusů, aby bylo dosaženo potřebné ergonomické polohy ve tvaru vypouklé kapsy. Nejde jen o pohodlnost dítěte při nošení, ale především je tato podoba nosítka doporučována lékaři jako nejvhodnější: kolena dítěte jsou ve vyšší úrovni než zadeček. Totéž platí o bytelném a anatomicky tvarovaném bederním pásu, jenž splňuje veškeré požadavky na pohodlné nošení, nikde netlačí a velmi snadno se zapíná.

Součástí rostoucího ergonomického nosítka je i ochranná tvarovaná kapuce, kterou lze snadno schovat do speciální kapsičky k tomu určené (v zákrční části nosítka). Kapuce slouží pro bezpečnou fixaci hlavičky dítěte např. při spánku v nosítku (nezaklání se nebezpečně) nebo jako částečná ochrana proti větru a dešti.

Na výrobu ergonomického nosítka LiPO používáme pouze spony, dotahováky a další příslušenství splňující atest na vysokou zátěž při tlaku.

Hmotnost 0.3 kg