Nosítka na miminka

Nosítka pro miminka jsou ideální na různé procházky do přírody, kde by byla manipulace s kočárky problematická. Nosítka na miminka jsou konstruovaná k připoutání k Vašemu tělu.Nosítka na miminka Vám uvolní obě ruce a přitom máte miminko pod kontrolou u sebe.Ideální nosítko na miminko by mělo mít nastavitelným podpůrným systémem pro hlavu a páteř pro správný vývoj dítěte po celou dobu používání nosítka. 

Díky nosítku na miminka bude mít dítě přímý kontakt s tělem matky – což posiluje jejich vzájemný vztah a sociální vývoj dítěte. Nosítka lze používat do různého věku dítěte (dle doporučení výrobce).

·         Nosítka na miminka

·         Nosítka na kojence.

Pokud nastane chvilka, kdy potřebujete dítě někam narychlo uložit a zároveň mít na očích nebo děťátko přenést, přicházejí na řadu nosítka pro miminka. Nosítka jsou ergonomicky navržena tak, aby netlačila jak na nožičky miminka a systém rozložení váhy nosítek nenamáhá ramena a záda rodiče.

Rozhodně je třeba vždy vybrat osvědčené nosítko na miminko, které perfektně padne na novorozeně o váze 3.5 - 13kg. Pohodlné nastavování délky umožní bezchybně průběžné přizpůsobování růstu dítěte.